Nehýbej se! Aneb hra na „sochy“

0
17546

Zábavná hra na jakoukoliv oslavu, ale klidně i do hospody. Smyslem hry je všemožným způsobem rozesmát hráče tvořící sochy.

Co budeme ke hře potřebovat: fantazii nutnou k rozesmání soch
Pravidla hry: Ke hře budeme potřebovat přibližně 10 hráčů, kteří budou tvořit sochy, a jednoho sochaře – jeho úkolem bude rozesmát hráče v podobě soch.

Na začátku hry je důležitý moment překvapení. Nechte hráče volně se pohybovat, posedávat, bavit se. V ten nejlepší moment řekne sochař slůvko „nehýbat se!“ Všichni hráči musí „ztuhnout“, ať jsou v jakékoliv pozici. A hra začíná.

Sochař začne obcházet jednotlivé hráče alias sochy. Vybere si jednu a tu začne upravovat – například zvedne soše ruku nad hlavu, začne jí upravovat účes, vyfotí si s ní selfie, může soše vyprávět nejrůznější vtipné historky atd. Hráč, kterého sochař upravuje, nesmí hnout ani brvou. Totéž ale platí také pro ostatní účastníky hry, i když nejsou sochařem momentálně rozesmáváni. Pokud sochař uvidí u jakéhokoliv hráče sebemenší pohyb (i mrknutí se počítá), vypadává ze hry. Všichni hráči, kteří ve hře skončí, začnou pomáhat sochaři s rozesmáním zbylých soch. Ten, kdo jejich atak ustojí a zůstane ve hře jako poslední, vyhrává.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here