Reklama

LexikonHer.cz byl spuštěn 4. března 2018. Jedná se o komunitní projekt zaměřený na širokou škálu čtenářů. Web je pravidelně aktualizovaný a průběžně tak přináší plno možností, jak trávit volný čas se svými přáteli či známými. Naleznete zde spousty tipů na společenské hry, které jsou přehledně rozděleny do sekcí.

Na webu LexikonHer.cz je možné umístit několik druhů reklamy. Pro konkrétní nabídku a podrobnosti kontaktujte provozovatele webu na e-mailu info@lexikonher.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Ceny a možnosti inzerce jsou individuální, při dlouhodobé spolupráci jsou poskytovány slevy. Níže naleznete podrobnější popis jednotlivých forem propagace.

Pořádání soutěží

Máte zájem s námi spolupracovat na pořádání soutěže nebo byste chtěli zpropagovat svůj web, výrobek či službu? V tom případě nás neváhejte kontaktovat s Vaší nabídkou a společně doladíme konkrétní podmínky spolupráce. Z dřívější činnosti máme zkušenosti s pořádáním soutěží o věcné ceny, kdy sponzor poskytuje do soutěže např. hudební CD, trička a další předměty, o které uživatelé soutěží.

Bannerová reklama

Mezi nejrozšířenější typ prezentace patří bannerová reklama sloužící k umístění statické či dynamické reklamní plochy. Vložena může být na všech stránkách tohoto webu, umístění a rozměry po předchozí domluvě.

PR články

Další možností, jakou se zde můžete prezentovat, je placený PR článek. Ten bude publikován námi na hlavní stránce mezi běžnými články a bude zařazen do zvláštní kategorie. Délka publikování či další zvýhodněné zobrazení tohoto článku závisí na individuální domluvě.

Sdílení na Facebooku

Další zajímavou možností je sdílení obchodního sdělení na našich facebookových stránkách LexikonHer.cz. Zde je aktuálně přes ? fanoušků, čímž se naskýtá možnost přímého oslovení většího počtu lidí s podobnými zájmy, jakými jsou zábava, hry či kultura všeobecně.

Zpětné odkazy

Textová reklama ve formě zpětného odkazu umístěného na všech stránkách. K textovému odkazu je možné přidat několik doprovodných vět. Jedná se o nejlevnější možnost inzerce.