Co je to za song?

0
2694

Jednoduchá zábavná hra, která pobaví hosty na oslavách, svatbách nebo i na cestě autem. Zazpívejte melodii písniček pomocí slovíčka „důdůdů“ a nechte ostatní hádat, o který song jde.

Co budeme ke hře potřebovat: 20 písniček, 20 kartiček pro napsání názvu písničky, pytlík na losování, stopky.

Pravidla hry: Vyberte 20 libovolných písniček, které budou znát všichni účastníci hry. Názvy písniček napište na kartičky a vhodně to pytlíku. Rozdělte hráče do dvou družstev. Každé družstvo vybere ze svého středu „zpěváka“, který bude písně interpretovat. Zbytek týmu hádá název písničky. Platí, že zpěvák nesmí zpívat žádná slova. Může pouze vybroukat melodii pomocí slovíčka „důdůdů“ (výběr broukacího slova je na vás).

Cílem hry je ve stanoveném časovém limitu poznat co nejvíce písniček. Na uhádnutí každé písně máte pouze 3 pokusy. Když neuspějete, váš zpěvák vhodí kartičku s písničkou zpátky do pytlíku a vylosuje novou. Vítězí družstvo, které uhádne více songů.

Tip na závěr: Hru si můžete zahrát i během jízdy autem. V tomto případě odpadá losování písničky. Jeden z vás zazpívá melodii písně a spolucestující hádají. Kdo uhádne, vybírá a brouká další melodii.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here