Kolo zábavy

0
2304

Kolo zábavy je zajímavou a velice legrační hrou, kterou můžete využít pro zpestření svého svatebního dne. Je sice o něco náročnější na přípravu – budete si muset připravit kolo, které se skutečně točí – ale zažijete s ním spoustu zábavy. Vymyslet si můžete velké množství vlastních úkolů pro svatebčany, kteří je musí splnit. Začít můžete od těch nejjednodušších, jako například dej si panáka, až po ty složitější, jako je například splnění časově náročnějšího úkolu, jako je dohled nad dětmi v dětském koutku.

Kolo zábavy si můžete zakoupit i na internetu, kde jej jen doplníte o úkoly, které sami vymyslíte. Pokud však je ve vaší rodině někdo zručný, můžete si takové kolo vyrobit sami. Kolo zábavy si můžete sladit v rámci svatebních barev a přizpůsobit ho preferencím svých hostů.

Úkoly mohou být různé, rozhodně by ale neměl chybět úkol: „Zatancuj si s nevěstou“ nebo „Vyber pár, který se políbí“ popřípadě „Předveď svou nejlepší taneční kreaci“. Rozhodně začleňte – a to hned na několika políčkách – „Nevěsta a ženich si dají pusu“.
Zatočit si s kolem zábavy může každý, kdo bude mít zájem. Rozhodně ale nikoho nenuťte. Také při větších svatbách je potřeba vymýšlet větší množství úkolů, aby se neopakovaly, což může být složité. Zaměřte se na to, aby si kolem zatočil ten, kdo má dobrý smysl pro humor. Čím legračnější úkoly vymyslíte, tím lepší bude zábava – ale nezapomeňte, že úkoly by neměly být nikomu proti srsti (proto žádné svlékání, zpívání atd.).

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here