Když na pivo, tak na panáka!

0
1645

Nejspíš je Vám důvěrně známá situace, kdy vyrazíte se svými přáteli do hospody na pivo a čekáte, že si po delší době hezky popovídáte o tom, co se událo nového. Jenže místo pěkného rozhovoru z očí do očí začne zábava sklouzávat ke sledování mobilních zařízení. Pokud Vám tento způsob trávení času v hospodě s Vašimi přáteli vadí, je tato hra přesně pro Vás!

Ke hře budete potřebovat:
– svůj telefon
– dostatečný finanční obnos na koupi panáků.

Všichni zúčastnění, resp. ideálně celý stůl, dá doprostřed stolu své telefony. Navrch postavíte panáka tvrdého alkoholu. Ten z Vás, který první těkavě zapátrá po telefonu, panáka vypije a koupí společně s tímto panákem i další rundu na následující kolo. Hra pokračuje tak dlouho, dokud chcete sedět se svými kamarády, aniž byste sledovali své mobilní aparáty.

Pokud budete chtít udělat hru napínavější, určete další pravidlo: komu zazvoní nebo jen pípne mobil, musí také vypít panáka. A žádné vypínání zvuku! 😀

Smyslem této hry je upozornit na nadužívání mobilů a zajistit, že si se svými kamarády u piva opravdu popovídáte a jistojistě se i moc dobře pobavíte.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here